Kargo ve SSS

"Siparişim ne kadar sürede gelir?" Siparişler, genellikle 2-3 iş günü içinde işlenir ve gönderilmeye hazırlanır. Teslimat süreleri, özellikle ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, Türkiye genelinde siparişinizi teslim alma süresi satın alma tarihinden itibaren 3-6 gün (iş günü) sürmektedir. Özel satışlarımız da bazen öncelikli kargo ile 2-4 gün sürebilir. Ayrıca, bazı ürünlerde, özellikle ürüne bağlı olarak, kargo süreleri değişebilir.

"Kargo nasıl işliyor?"

CisenX, en iyi fiyatları ve en yenilikçi ürünleri sunabilmek için küresel tüccarlar ve yüksek kaliteli el yapımı zanaatkarlarla çalışmaktadır. Bu, siparişinizin dünya genelinden gönderildiği anlamına gelir. Gönderilerimizin çoğu için kullandığımız kargo yöntemleri Yurtiçi Kargo ve Mng Kargo'dur. Ürünlerimiz yüksek talep gördüğü için ve doğrudan iş ortaklarımızdan gönderildiği için, ürün(ler)inizin gelmesi 4-10 gün (iş günü) sürebilir. Muhtemelen birden fazla paket alırsınız. Lütfen hemen görünmezse endişelenmeyin. Her siparişle takip numarası sağlıyoruz. 7/24/365 bilet ve e-posta desteği size rahatlıkla sunulur, her zaman sadece bir e-posta uzaklığındayız ve çok hızlı yanıt süreleri sunuyoruz. Yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin, buradayız.

"Bir ürünü nasıl iade edebilirim?" İade Politikamıza başvurun, Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bize bir e-posta gönderin: cisenx@gmail.com "Mesajıma ne kadar sürede cevap verirsiniz?" İnternetin en hızlı yanıt sürelerinden birini sürdürmeye çalışıyoruz. Şimdiye kadar en iyi sonuçlarımızı düzenli olarak karşılıyoruz ve genellikle taleplere 1-3 saat içinde yanıt veriyoruz, ancak her zaman mükemmel olamayabiliriz, bu nedenle lütfen 24 saat bekleyin - özellikle hafta sonları veya tatillerde. Harika müşteri desteği garantisi sunuyoruz