İade Politikası

CisenX mağazasından alışveriş yaptığınız için teşekkür ederiz. Eğer satın almanızdan tam olarak memnun kalmadıysanız, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

İadeler

• İade politikamız 14 gün boyunca geçerlidir. Eğer ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün geçtiyse, ne yazık ki size iade veya değişim sunamayız.

• İade için uygun olabilmeniz için ürün(leriniz) aldığınız haliyle kullanılmamış olmalı ve orijinal ambalajında olmalıdır.

• Ürününüzü, tarafımızdan sağlanan adrese orijinal ambalajında geri göndermelisiniz.

Lütfen satın almanızı üreticilerimize geri göndermeyin. Tüm Sipariş İade soruları için lütfen e-posta gönderin: cisenx@gmail.com Sipariş Değişiklikleri ve İptali Satın alındıktan sonra, size iptal etme veya değişiklik yapma olanağı tanıyoruz (indirimli ürünler iptal seçeneğine tabi değildir). 24 saat içinde herhangi bir iptal veya değişiklik yapabilirsiniz. Ancak bu sürenin ötesinde, siparişiniz zaten işlenmekte ve gönderilmeye hazırlanmaktadır, bu nedenle 24 saat sonrasında sipariş değişiklikleri veya iptalleri yapılamaz. Hasarlı/Eksik Ürünler Eğer siparişiniz nedeniyle hasarlı geldiyse veya eksik ürün içeriyorsa, size hemen bir değiştirme sağlamaktan mutluluk duyarız. Hasarlı/Eksik Ürün Talebi oluşturmak için destek ekibimizle iletişime geçiniz. Bize e-posta gönderirken lütfen başlık olarak Hasarlı/Eksik Ürün Talebi yazdığınızdan emin olun, böylece bunu en kısa sürede çözebiliriz! Örnek Senaryolar "Kargo takip bilgilerim teslim edildi olarak gösteriyor, ancak hala almadım."Postane ve nakliye taşıyıcısı ile belirli bir tarih, saat ve konum ile teslim edildiği doğrulandıysa. Teslimat sırasında kaybolan ürünlerden sorumlu değilizdir. Nakliye taşıyıcımız veya postane ürünün teslim edildiğini doğrulayamazsa. Bize başvurmanız gerekiyor, ardından size hemen başka bir ürün gönderme veya iade işlemi yaparız. Paket, alıcı tarafından sağlanan tam olarak aynı adrese teslim edildiyse ve yanlışlıkla girilen yanlış bir adresse teslim edilmediyse, bu hatadan sorumlu tutulamayız. Ancak her zaman müşterilerimize bakmayı seviyoruz, bu yüzden bu hata sizin tarafınızdan yapıldıysa, yine de ürününüzü indirimli bir fiyata almanızı sağlamak için sizinle çalışacağız! Bununla birlikte, bu, müşteri destek ekibimizin takdirine bağlıdır, bu nedenle lütfen bilgilerinizi ödeme sırasında kontrol ederken nakliye adresinizi iki kez kontrol edin. Adres hatası yaptığınızı düşünüyorsanız, BİZİ HEMEN ARAYIN, böylece siparişi işleme koymadan önce bununla ilgilenmemizi sağlayabilirsiniz. Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, bir çevrimiçi mağazanın sağlayabileceği en iyi müşteri hizmetlerinden bazılarını sunuyoruz! Ayrıca, profesyonelliğimiz ve 7/24/365 e-posta desteği ile hızlı yanıt sürelerimizle gurur duyuyoruz!